ردکردن این

دانشکده پیپولوژی

خوش آمدی! آیا شما تازه وارد تجارت فارکس هستید؟ School of Pipsology دوره آنلاین رایگان ما است که به مبتدیان کمک می کند تا نحوه تجارت فارکس را بیاموزند. اگر همیشه می خواستید تجارت را بیاموزید اما ایده ای برای شروع کار ندارید ، این دوره برای شما مناسب است.

پیش دبستانی
تجارت ارز؟ تجارت فارکس؟ معاملات FX؟ درمورد فارکس کاملاً بی خبر است؟ در اینجا مقدمه ای برای بازار ارز وجود دارد.
مهد کودک
(دوره 2 از 11) اصول نحوه انتخاب دلال فارکس و تحلیل بازارهای ارز را بیاموزید.
ابتدایی
(دوره 3 از 11) راهنمای مبتدی برای تجزیه و تحلیل فنی.
مدرسه راهنمایی
(دوره 4 از 11) بیاموزید که چگونه به درستی از شاخص های نمودار ، الگوهای نمودار نقطه ای و استفاده از نقاط محوری استفاده کنید.
مدرسه تابستانی
(دوره 5 از 11) با یادگیری هایکین آشی ، تئوری موج الیوت و الگوهای قیمت هارمونیک ، تجزیه و تحلیل تکنیکی و مهارت خواندن نمودار خود را به سطح دیگری برسانید.
دبیرستان
(دوره 6 از 11) در مفاهیم تجزیه و تحلیل فنی بیشتر مانند واگرایی معاملات ، تجزیه و تحلیل و استفاده از چندین بازه زمانی در نمودارهای خود عمیق تر کنید.
مقطع کارشناسی - دانشجوی سال اول
(دوره 7 از 11) بیاموزید که چگونه صعودی یا نزولی بودن بازار را ارزیابی کنید ، چگونه در هنگام انتشار اخبار معامله کنید و چگونه می توانید بدون تغییر قیمت درآمد کسب کنید.
مقطع کارشناسی - دانشجوی سال دوم
(دوره 8 از 11) بیاموزید که سایر کلاسهای دارایی مانند سهام ، اوراق قرضه و کالاها چگونه می توانند بر بازار ارز تأثیر بگذارند.
مقطع کارشناسی - دانشجوی سال سوم
(دوره 9 از 11) بیاموزید که چگونه یک برنامه تجارت را ایجاد کنید ، یک سیستم تجارت ایجاد کنید و یک دفترچه تجارت را حفظ کنید.
کارشناسی - ارشد
(دوره 10 از 11) مهارت و طرز فکر مناسب مدیریت ریسک را ایجاد کنید تا در 95٪ از معامله گران جدیدی که در نهایت تمام پول خود را از دست می دهند ، نباشید.
فارغ التحصیلی
(دوره 11 از 11) برخی از سخنان آخر خرد قبل از اینکه وارد دنیای چالش برانگیز تجارت فارکس شوید.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11

درس های دوره