ردکردن این

نکات تعیین استراتژی معامله فارکس

نکات تعیین استراتژی معامله فارکس

استراتژی فارکس

استراتژی معامله فارکس چیست؟

استراتژی معامله فارکس روشی است که توسط معامله گر فارکس برای تعیین خرید یا فروش یک جفت ارزی در هر زمان مشخص استفاده می‌شود.

استراتژی‌های معاملات فارکس می تواند براساس تجزیه و تحلیل فنی یا وقایع اساسی و مبتنی بر اخبار باشد. استراتژی معاملات ارزی تاجر معمولاً از سیگنال‌های تجاری تشکیل می‌شود که تصمیمات خرید یا فروش را تحریک می‌کند. استراتژی‌ معامله فارکس در اینترنت در دسترس است یا ممکن است توسط خود معامله‌گران تدوین شود. در ادامه توضیحاتی از مجله risegroup مطالعه می‌کنیم.

روش‌های کلیدی برای تعیین استراتژی معامله

استراتژی‌های معامله فارکس استفاده از تکنیک‌های معاملاتی خاص برای تولید سود از خرید و فروش جفت ارز در بازار فارکس است.

ابزارهای دستی یا خودکار برای تولید سیگنال‌های تجاری در استراتژی‌ معامله فارکس استفاده می‌شود.

معامله گرانی که روی سیستم های معاملاتی خود کار می کنند باید استراتژی‌های خود را معکوس کنند و برای اطمینان از عملکرد خوب آنها قبل از تعهد سرمایه ، آنها را با کاغذ معامله کنند.

مبانی استراتژی معامله فارکس

استراتژی معامله فارکس می تواند به صورت دستی یا خودکار برای تولید سیگنال های تجاری باشند. سیستم های دستی شامل یک تاجر است که مقابل صفحه کامپیوتر نشسته است ، به دنبال سیگنال های تجاری است و از خرید یا فروش تفسیر می کند. سیستم های خودکار شامل یک معامله گر می شود که یک الگوریتم را توسعه می دهد که علائم تجاری را پیدا می کند و معاملات را به تنهایی انجام می دهد. سیستم های اخیر احساسات انسانی را از معادله خارج می‌کنند و ممکن است عملکرد را بهبود بخشند.

معامله‌گران هنگام خرید استراتژی‌های معامله فارکس باید احتیاط کنند زیرا تأیید سابقه آن‌ها دشوار است و بسیاری از سیستم‌های تجارت موفق مخفی نگه داشته می‌شوند.

ایجاد یک استراتژی معاملاتی

بسیاری از معامله گران فارکس با یک استراتژی تجارت ساده شروع به کار می کنند. به عنوان مثال ، آنها ممکن است متوجه شوند که یک جفت ارزی خاص از یک سطح حمایت یا مقاومت خاص تمایل به بازگشت دارد. سپس آنها ممکن است تصمیم بگیرند عناصر دیگری را که به مرور دقت این سیگنالهای تجاری را بهبود می‌بخشند ، اضافه کنند. به عنوان مثال ، ممکن است نیاز باشد که قیمت از یک سطح پشتیبانی خاص توسط یک درصد یا تعداد مشخصی پیپ برگردد.

چندین مولفه مختلف برای یک استراتژی معامله وجود دارد:

انتخاب بازار: معامله گران باید تعیین کنند که چه جفت ارزی را معامله می کنند و در خواندن این جفت ارز متخصص شوند.

اندازه‌گیری موقعیت: معامله‌گران باید تعیین کنند که هر موقعیت برای کنترل میزان ریسک پذیرفته شده در هر تجارت چه اندازه است.

امتیازات ورود: معامله‌گران باید قوانینی تنظیم کنند که چه موقع یک موقعیت بلند یا کوتاه را در یک جفت ارز معین وارد کنید.

نقاط خروج: معامله‌گران باید قوانینی تنظیم کنند که به آنها بگوید چه موقع از یک موقعیت بلند یا کوتاه خارج شوید و همچنین چه موقع از موقعیت بازنده خارج شوید.

تاکتیک‌های معاملاتی: معامله‌گران باید قوانینی را برای نحوه خرید و فروش جفت ارز تعیین کنند ، از جمله انتخاب فن آوری‌های صحیح خروج.

معامله‌گران باید توسعه سیستم های معاملاتی را در برنامه هایی مانند MetaTrader که اتوماسیون پیروی از قوانین را آسان می کند ، در نظر بگیرند. علاوه بر این ، این برنامه ها به معامله گران اجازه می دهد تا استراتژی های معاملاتی را آزمایش کنند تا ببینند عملکرد آنها در گذشته چگونه بوده است.

چه موقع زمان تغییر استراتژی‌ها فرا رسیده است؟

یک استراتژی معامله فارکس وقتی معامله‌گران از قوانین پیروی می کنند واقعاً خوب عمل می کند. اما دقیقاً مانند هر مورد دیگر ، یک استراتژی خاص ممکن است همیشه یک رویکرد همه جانبه نباشد ، بنابراین آنچه امروز کار می‌کند ممکن است لزوماً فردا جواب ندهد. اگر یک استراتژی سودآوری نداشته باشد و نتایج مطلوبی نداشته باشد ، معامله‌گران ممکن است قبل از تغییر برنامه بازی موارد زیر را در نظر بگیرند:

تطبیق مدیریت ریسک با سبک معاملات: اگر نسبت ریسک در مقابل پاداش مناسب نباشد ، ممکن است دلیل تغییر استراتژی‌ها باشد.

شرایط بازار تکامل می‌یابد: یک استراتژی معاملاتی ممکن است به روندهای خاص بازار بستگی داشته باشد ، بنابراین اگر آنها تغییر کنند ، یک استراتژی خاص منسوخ می شود. این می تواند نیاز به ایجاد اصلاح یا اصلاح را نشان دهد.

درک مطلب: اگر یک معامله‌گر کاملاً استراتژی را نمی‌فهمد ، احتمال زیادی وجود دارد که کار نکند. اگر مشکلی پیش آمد یا معامله گر از قوانین آگاهی نداشت ، اثربخشی استراتژی از بین می‌رود.

اگرچه تغییر می تواند خوب باشد ، تغییر اغلب یک استراتژی تجارت فارکس ممکن است پرهزینه باشد. اگر استراتژی خود را خیلی زیاد اصلاح کنید ، ممکن است ضرر کنید.

نمونه ای از یک استراتژی معاملاتی

کریس یک معامله گر تازه کار است. برای شروع ، او میانگین متحرک نمایی را برای USD / JPY محاسبه می کند ، یک جفت ارزی که تحقیقات او نشان می دهد سودآور است ، تا روند این جفت ارز را تشخیص دهد. متعاقباً ، او این جفت را در فرصتهای مناسب طی چند روز آینده معامله می کند تا از تغییرات قیمت آن سود ببرد.

مرجع اصلی

ثبت نظر برای این مقاله بسته است!

عناوین اصلی