سخن معامله گران

زندگی روزمره یک معامله¬گر: سیلویا مارشال

زندگی روزمره/ توسط HANNAH LANGWORTH

 

سبک معاملاتی ما به انتخاب لایف استایل ما بسیار وابسته است. این با زندگی متناسب می­شود به جای این­که زندگی  با معامله متناسب شود.

سیلویا مارشال

 

سیلویا مارشال، یک بازرگان باتجربه زن، بنیانگذار باشگاه  Zero to a Million، سازمانی که هدف آن این است که با موفقیت چشمگیر به زنان بیاموزد مستقل شوند است که تاکنون امسال، هر عضو بیش از 20 درصد بازده داشته است.

مارشال که خود یک معامله­گر فعال است و از همان اصول معاملاتی که به دانشجویان خود نشان می­دهد پیروی می­کند، در سال 2017 توسط پلتفرم معاملات Axitrader به عنوان بهترین معامله­گر زن انتخاب شد و در حال حاضر بیش از 150 درصد سود معاملاتی شخصی را برای سال 2019 ارسال می­کند.

زندگی معاملاتی من

اگر به هفته معاملاتی خود نگاه کنم، روز کاری معاملات من یکشنبه است. ما به همه اعضای این باشگاه می­گوییم که پس از بسته شدن بازارها در روز جمعه، تجزیه و تحلیل خود را انجام دهند. اما بیش­تر ما تمایل داریم این کار را روز یکشنبه انجام دهیم.

بنابراین برای من یکشنبه یک روز تجزیه و تحلیل است، آن­چه را که می­خواهم برای هفته انجام دهم تنظیم می­کنم. بعد از ظهرها در طول هفته، درست قبل از بسته شدن بازارها، من فقط نیم ساعت وقت صرف معاملات می­کنم و تمام.

سبک معاملاتی ما به انتخاب لایف استایل ما بسیار وابسته است. این با زندگی متناسب می­شود به جای این­که زندگی  با معامله متناسب شود. بیش­تر اعضای ما یک شغل روزانه دارند یا با داشتن یک زندگی شلوغ اجتماعی بازنشسته می­شوند. بنابراین برای آن­ها راهی ایده آل و کم استرس برای معامله است.

برای من، سبک معاملاتیم به من امکان می­دهد کارهای دیگری را که می­خواهم انجام دهم، انجام دهم – اداره کسب و کار خودم، انجام مکالمات کاریم، و راهنمایی سایر معامله­گران و صاحبان کسب و کارهای کوچک، که آن­ها را دوست دارم. من از دیدن افرادی که زندگی خود را تغییر می­دهند لذت می­برم و بدون معامله­ام نمی­توانم این کار را انجام دهم، که به من درآمد می­بخشد اما وابسته به زمان نیست.

دفتر خاطرات روزانه

ساعت 10 صبح

یکشنبه به طور معمول اواخر صبح شروع به کار می­کنم. من حدود ساعت 10 بلند می­شوم و در قهوه خانه محلی با نیمه گمشده خودم از گالن، مقدای قهوه می­نوشم و چند شیرینی مجلل می­خرم.

بعد مقاله می­خوانم، سگ را به پیاده روی می­برم و آن­چه را که “بیزاری در خانه” می­نامم، مانند جارو کشیدن و شستشو، انجام می­دهم.

ساعت 2 ظهر

ظهر، احتمالاً حدود ساعت 2 ظهر تا 3 ظهر که ورزش از تلویزیون شروع می­شود و در کنار نیمه گمشده­ام هستم، می­روم و معامله خود را انجام می­دهم.

من این کار را با مطالعه انجام می­دهم. من فکر می­کنم این کاملاً مهم است. من روی درب، تابلویی دارم که روی آن نوشته شده است “در حال معامله هستم” یا “در حال معامله نیستم” و وقتی در بسته شد و تابلو به حالت “در حال معامله هستم” تغییر کرد – باید خود را به خطر بیندازید! اگر حواس شما پرت شود نمی­توانید روی معامله خود کار کنید. شما باید در آن­جا، بدون حیوانات خانگی، کودک یا شریک زندگی، باشید و فقط این کار را انجام دهید.

در آن­جا من معاملات یا معاملات بالقوه­ای را پیدا می­کنم که مطابق با قوانین بسیار سختگیرانه­ای هستند که ما با آن­ها معامله می­کنیم و آن­ها را به واچ لیست اضافه می­کنیم. سپس معاملات را در واچ لیست خود به آن­هایی که واقعاً دوستشان دارم، آن­هایی که در واقع دوستشان ندارم اما در لیست من هستند، طبقه­بندی می­کنم، زیرا دوست ندارم معامله نکنم، و آن­هایی که در این حیطه هستند رو به افزایش هستند.

من واچ لیست هفته قبل خود را خواهم داشت، و چیزهایی را به آن اضافه می­کنم، چیزهایی را برمی­دارم و به دنبال آن معاملات می­گردم که هنوز مطابق با قوانین من نیستند اما در شرف یافتن یک شرایط مناسب هستند.

یکی از موارد دیگری که اتفاق می­افتد این است که من تجزیه و تحلیل پیروزی­ها و باخت­های هفته قبل را انجام می­دهم. من مطمئن می­شوم که به قوانین خود پایبند بوده­ام و هیچ لحظه­ای عصبانی نشده­ام- یا اگر این کار را انجام داده­ام، بررسی می­کنم که چه کاری انجام داده­ام و چرا این کار را انجام داده­ام.

یکی از دلایل مهم انجام این کار در روز یکشنبه این است که بازار، باز نیست تا حواس شما پرت نشود. آن­چه که من دریافتم این است که اگر من بخواهم وقتی بازار باز است، یک تجزیه و تحلیل انجام دهم، این مسئله مرا اذیت می­کند و می­گوید: “من در حال صعود هستم”، یا “من در حال سقوط هستم”، در حالی که در واقع این کار را نمی­کند.

، زمان خیلی زود می­گذرد، کاری که من انجام می­دهم. این کار طاقت فرسایی نیست. گاهی اوقات هنگام تنظیم واچ لیست خودم، خودم را متعجب می­کنم. فکر خواهم کرد، “من نمی­دانستم که این اتفاق خواهد افتاد.” اما پس از آن به خودم یادآوری می­کنم که در واقع چیزی در مورد این­که بازار، قصد انجام چه کاری را دارد نمی­دانم و باید راهنمایی­های خود را از نمودارها بگیرم.

مهم این است که وارد کار شوید، به نمودارها نگاه کنید، واچ لیست خود را تهیه کنید، مطمئن شوید که مشتاقانه به قوانین پایبند هستید – و سپس نیم ساعت معامله شما هر روز فقط با فشار دادن یک دکمه است.

زندگی-روزمره-یک-تریدر
معامله¬گران زن الهام بخش در حال شکستن سقف شیشه¬ای مالی سه معامله¬گر زن که نه تنها در این بخش مورد توجه قرار گرفتند، بلکه زنان دیگر را نیز به دنبال کردن آن¬ها ترغیب کرده¬اند …

ساعت 5 عصر

من تا حدود ساعت 5 عصر یا 6 عصر کار می­کنم. پس به طور کلی وقت یک یا دو لیوان شراب است.

 

ساعت 7 عصر

احتمالاً در حدود ساعت 7 عصر کمی شام خواهیم خورد. سپس من فقط عصر را آرام خواهم بود و به فکر بازگشت به کار روز دوشنبه خواهم بود …

سیلویا را در نمایشگاه سرمایه­گذاران لندن جمعه 25 اکتبر از دست ندهید – برای کد تخفیف اختصاصی برای ورود رایگان به زیر مراجعه کنید

زندگی-روزمره-یک-تریدر

نوشته های مشابه

0 0 رای ها
Article Rating
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا
0
افکار شما را دوست دارم، لطفا نظر دهیدx
()
x