ردکردن این

اینها 8 ایده غیرفعال برتر برای 2021 هستند که من از همه آنها کسب درآمد کرده ام.

اینها 8 ایده غیرفعال برتر برای 2021 هستند که من از همه آنها کسب درآمد کرده ام.

درآمد غیرفعال

من در خواب پول در می آورم. به معنای واقعی کلمه. و شما هم می توانید این کار را بکنید.
در اینجا نحوه آن را توضیح می دهم.
به آن درآمد غیرفعال گفته می شود و من کاملاً تصادفی آن را پیدا کردم.
وقتی من برای اولین بار با مدرک کارشناسی ارشد فارغ التحصیل شدم و به عنوان یک مهندس بیوتکنولوژی وارد نیروی کار شدم ، حقوق خوبی دریافت می کردم اما احساس می کردم خیلی بی روح هستم. من تشنه تغییر شغل بودم و غرق در شروع کار بودم.
من همیشه علاقه زیادی به غذا و آشپزی داشته ام. من با ایده ترک کار برای رفتن به مدرسه آشپزی بازی کردم. اما بعد از تأمل در خودم ، فهمیدم که آخرین چیزی که می خواستم این بود که از یک حرفه طاقت فرسا به حرفه دیگری بروم. بنابراین من یک وبلاگ غذا راه اندازی کردم و فهمیدم که می تواند به یک فروشگاه خلاقانه برای من تبدیل شود. از قضا کافی بود ، شش ماه بعد از کارم بیکار شدم.
این زمانی بود که من تلاش خود را وقف یک پروژه اشتیاق جدید کردم – یادگیری نحوه کسب درآمد آنلاین. من به این فکر افتادم که آزادی زندگی و کار در هرجایی را داشته باشم و متکی به ماندن در یک مکان برای بدست آوردن حقوق و دستمزد نباشم.
آنچه اکنون دارم جریان های غیرفعال درآمد است. و با چندین جریان درآمد غیرفعال ، سرانجام از ثبات مالی و محافظت در برابر اخراجها برخوردارم.
خیلی عالی به نظر نمی رسد؟ وبلاگ غذایی من Delish D’Lites هر ماه بیش از 7000 دلار درآمد غیرفعال کسب می کند.
در اینجا هشت راهی وجود دارد که من با موفقیت درآمد غیرفعال کسب کرده ام.
رها کردن
وبلاگ نویسی
دوره های دیجیتال
کتابهای الکترونیکی
بارگیری دیجیتال
بازاریابی وابسته
سرمایه گذاری در املاک و مستغلات
سرمایه گذاری در بورس سهام

درآمد غیرفعال چیست؟

درآمد غیرفعال از طریق سرمایه گذاری یا کار قبلاً به دست آمده و بدون تلاش اضافی به درآمدزایی ادامه می دهد.
در مقابل ، درآمد فعال پولی است که در ازای انجام یک سرویس بدست می آید. درآمد غیرفعال ، طبق تعریف آن ، پس از یک نقطه خاص به کار فعال احتیاج ندارد.
بیشتر منابع درآمد غیرفعال به زمان ، انرژی و تلاش قبلی نیاز دارند. اما اگر درست انجام شود ، به مرحله ای خواهید رسید که جریانهای غیرفعال درآمد خود ، بدون تلاش و تلاش کم از جانب خود ، درآمد کسب می کنند.

8 ایده برتر غیرفعال درآمد من برای سال 2021

انواع مختلفی از درآمد غیرفعال را می توان به صورت آنلاین تهیه کرد ، بنابراین اگر می خواهید درآمدی مستقل از موقعیت مکانی داشته باشید ، ممکن است درآمد غیرفعال برای شما باشد. تمام آنچه معمولاً برای کسب درآمد نیاز دارید یک رایانه و اتصال به اینترنت است.
رها کردن
Dropshipping جایی است که شما یک فروشگاه خرده فروشی آنلاین را مدیریت می کنید و از یک تامین کننده شخص ثالث برای انجام سفارش استفاده می کنید. با dropshipping ، لازم نیست که محصول را مستقیماً اداره کنید. بزرگترین تفاوت بین dropshipping و مدل استاندارد خرده فروشی این است که فروشنده موجودی خود را ذخیره یا مالک نیست. در عوض ، فروشنده موجودی را در صورت نیاز از یک عمده فروش یا سازنده برای انجام سفارشات خریداری می کند
با استفاده از مدل dropshipping ، برای شروع به آنقدر سرمایه اولیه نیاز ندارید. به این دلیل که تا زمان فروش نیازی به خرید کالای درخواستی نیست. بدون نیاز به موجودی انبار ، می توان با هزینه های کمتری یک کار موفقیت آمیز در زمینه رهاسازی را شروع کرد. و برای شروع کار نیازی به دانستن نحوه کدگذاری یا ساختن وب سایت ندارید. وب سایت هایی مانند Shopify ، Bigcommerce و Wix پلتفرم هایی هستند که امروز می توانید با استفاده از آنها تجارت نوپا را شروع کنید.

وبلاگ نویسی

وبلاگ ها بهترین منبع درآمد غیرفعالانه برای نویسندگان یا علاقه مندان به سرگرمی ها هستند.
وب (کوتاه شده “وبلاگ”) یک ژورنال آنلاین یا وب سایت اطلاعاتی است که اطلاعات را به ترتیب زمانی معکوس نمایش می دهد ، و آخرین ارسال ها اولین بار است. این سکویی است که نویسندگان نظرات خود را در مورد یک موضوع به اشتراک می گذارند.
وبلاگ شما از طریق تبلیغات نمایش ، بازاریابی شرکت های وابسته و / یا فروش محصولات دیجیتال به یک جریان درآمد غیرفعال تبدیل می شود. برای کسب درآمد غیرفعال از طریق تبلیغات نمایشی ، می خواهید روی SEO (بهینه سازی موتور جستجو) تمرکز کنید. جستجو در زمینه بازدید از وب سایت خود را جستجو کنید. هنگامی که وبلاگ شما به طور مداوم بازدید می کند ، حتی ممکن است شرکت ها برای همکاری در پروژه ها همکاری کنند.
برای راه اندازی وبلاگ خود:
جای مطلوب وبلاگ خود را انتخاب کنید
یک بستر وبلاگ نویسی را انتخاب کنید مثال: WordPress
یک نام دامنه انتخاب کنید مثال: www.myamazingblog.com
یک حساب میزبانی وب دریافت کنید مثال: SiteGround
وبلاگ خود را طراحی کنید ، محتوا بنویسید و از طریق رسانه های اجتماعی تبلیغ کنید

دوره های دیجیتال

همه ما در مورد چیزی تبحر داریم که شخصی حاضر است برای آن هزینه کند. از طریق یک دوره دیجیتال می توانید مهارت های خود را به اسکناس های دلار تبدیل کنید.
یک دوره دیجیتال منبعی از درآمد غیرفعال است که به فروش خود ادامه می دهد بدون اینکه مجبور باشید بعد از ایجاد اولیه کار زیادی انجام دهید.

شما ممکن است از قبل تخصص خود را به اشتراک بگذارید و حتی متوجه آن نشوید. شاید این یک پست فیس بوک ، کانال YouTube یا مشاوره اشتراک وبلاگ در مورد یک موضوع خاص بود. به جای اینکه تمام دانش خود را به صورت رایگان بدهید ، می توانید با جمع آوری ایده ها ، مهارت ها و دانش خود به یک دوره دیجیتالی ، آن را به درآمد غیرفعال تبدیل کنید. سیستم عامل هایی مانند Teachable ، Podia و Kajabi بسته بندی ، بازاریابی و فروش دوره دیجیتالی شما را آسان می کنند.

کتاب‌های الکترونیکی

مشابه دوره دیجیتال ، نوشتن کتاب الکترونیکی (کتاب الکترونیکی) یکی دیگر از راه های فروش مجموعه مهارت یا تخصص خاصی است. تفاوت اصلی در نحوه بسته بندی این اطلاعات است.
یک کتاب الکترونیکی از رایانه ، دستگاه تلفن همراه یا کتابخوان کتاب الکترونیکی (مانند Kindle) برای مشاهده متن بلند به شکل کتاب با متن ، تصویر یا هر دو استفاده می کند. لازم نیست که این طول رمان های کامل باشد (هرچند که ممکن است باشد).
به خاطر داشته باشید که قیمت شما انتظارات مشتری شما را تعیین می کند. بسته به جایگاه شما ، یک کتاب الکترونیکی متوسط می تواند بین 2500 تا 10000 کلمه باشد. می توانید کتاب الکترونیکی خود را در سایتهایی مانند Canva ، Beacon یا حتی Microsoft Word طراحی کنید.

بارگیری دیجیتال

بارگیری دیجیتال ابزاری است که به مشتری شما پیروزی سریع در مسئله ای را می دهد.
به جای تولید یک کتاب الکترونیکی کامل ، با بارگیری دیجیتال ، محصولات قابل بارگیری را تولید می کنید. اینها محصولاتی هستند که می توانند به تنهایی ایستاده و همچنان به مشتریان شما ارزش افزوده دهند. لیست های قابل چاپ ، راهنماهای صنایع دستی و سرگرمی ، صفحه گسترده قابل بارگیری و الگوهای رسانه های اجتماعی همه گزینه های مناسبی برای بارگیری دیجیتال هستند.
شما می خواهید تحقیقات بازار را انجام دهید تا بدانید مشتری احتمالی شما به دنبال چه چیزی است. بهترین مکان برای شروع تحقیق در مورد رقبا در فضای شما است. کلمات کلیدی مرتبط را در Google جستجو کنید و ببینید چه مواردی ارائه می شود. این رقابت شماست. آنچه را که آنها ارائه می دهند مطالعه کنید و ببینید چگونه می توانید نسخه بی نظیر خود را از یک پیشنهاد مشابه بسازید.
Canva برای ایجاد بارگیری دیجیتال خوب است ، در حالی که سیستم عامل هایی مانند Etsy و SendOwl برای فروش آنها عالی هستند.

بازاریابی وابسته

بازاریابی وابسته متشکل از همکاری شما با خرده فروشان برای تبلیغ محصولاتشان است. در ازای تبلیغ محصولات یا خدمات می توانید برای هر فروش پورسانت دریافت کنید. این یک شکل آسان از درآمد غیرفعال است زیرا شما به راحتی محصول شخص دیگری را تبلیغ می کنید و حقوق دریافت می کنید.
برخی از مکانها برای ارتقا پیوندهای وابسته شما از طریق رسانه های اجتماعی ، بازاریابی از طریق ایمیل ، کانال YouTube ، پادکست یا وبلاگ است. برخی از سیستم عامل های معروف بازاریابی وابسته Amazon Associated & ShareASale هستند. اما تعداد زیادی سیستم عامل برای انتخاب وجود دارد.
نکته کلیدی در اینجا اصالت است. لحظه تبلیغ کالاهای بد لحظه ای است که مخاطبان اعتماد شما را از دست می دهند. اطمینان حاصل کنید که فقط محصولی را می شناسید که دوست دارید و دوست دارید.

سرمایه گذاری در املاک و مستغلات

سرمایه گذاری در املاک و مستغلات پرهزینه ترین گزینه درآمد غیرفعال است. این کار به سرمایه گذاری اولیه قابل توجهی نیاز دارد ، به خصوص اگر تازه وارد دنیای املاک و مستغلات باشید.
اما قبل از ورود به دنیای املاک و مستغلات ، مهم است که این سوالات را از خود بپرسید تا به شما کمک کند تصمیم بگیرید چه نوع سرمایه گذار در املاک و مستغلات می خواهید شوید.
بسته به اهداف مالی و میزان انرژی که می خواهید صرف کنید ، گزینه های زیادی برای سرمایه گذاری در املاک و مستغلات دارید که می توانید انتخاب کنید. درآمد غیرفعال از املاک و مستغلات می تواند از طریق اجاره های کوتاه مدت (فکر کنید Airbnb) یا اجاره های بلند مدت ، که در آن شما یک مالک تمام عیار هستید

سرمایه گذاری در بازار سهام

تبدیل شدن به یک سرمایه گذار در بورس سهام بدون شک آسانترین راه برای کسب درآمد غیرفعال است. این نوع درآمد غیرفعال توسط سود یا سود سهام حاصل می شود.
هرچه ارزش سهام شما رشد می کند و همچنان که سود سهام خود را بازپرداخت می کنید ، می توانید رشد سرمایه های خود را از طریق قدرت سود مرکب مشاهده کنید.
کلید کسب درآمد غیرفعال از طریق بورس سهام استفاده از استراتژی خرید و نگهداری است. اگر از یک حساب بازنشستگی مانند Roth IRA استفاده می کنید ، در حال حاضر این جریان درآمد در واقع منبع درآمدی برای زندگی نیست. این بیشتر وسیله ای پس انداز و سرمایه گذاری برای کسب درآمد برای زندگی در زمان بازنشستگی است. اما شما هنوز هم از طریق سود مرکب درآمد کسب می کنید و این کار نیاز به هیچ کاری از شما ندارد.
چند جریان درآمد باید داشته باشید؟
این تحقیق که توسط IRS منتشر شده است ، انواع متداول جریانات درآمد افراد پردرآمد را نشان می دهد:
درآمد سود سهام از سهام متعلق به آن
درآمد حاصل از فیش حقوقی.
درآمد اجاره از املاک و مستغلات اجاره ای.
حق امتیاز فروش حقوق برای استفاده از چیزی که نوشته اند یا اختراع کرده اند.
سود سرمایه از فروش دارایی های قابل تقدیر.
سود حاصل از مشاغل متعلق به آنها.
سود پس انداز ، سی دی یا اوراق قرضه.
بنابراین ، چند جریان باید داشته باشید؟
همه چیز به اهداف مالی و وضعیت فعلی شما بستگی دارد.
آیا شما در یک حرفه پایدار با یک فرصت رشد هستید؟ شاید شما فقط به دو جریان درآمد مانند دستمزد منظم و سود سهام سرمایه گذاری سهام نیاز داشته باشید.
اگر اشتغال شما از خطر بیشتری برخوردار است یا نامنظم است ، ممکن است بخواهید جریان درآمد خود را افزایش دهید ، بنابراین چندین جریان درآمد برای بازگشت دارید.
اما اگر شما مانند من یک میلیونر مشتاق هستید ، ممکن است بخواهید درآمد خود را متنوع کنید و همه اینها را در آن بگنجانید.

مالیات و درآمد غیرفعال

درست مانند درآمد حاصل از یک کار تمام وقت ، درآمد حاصل از فعالیت های غیرفعال نیز مشمول مالیات است.

مبلغی که به شما بدهکار است ، به عوامل مختلفی از جمله نوع منبع درآمد غیرفعال و مدت زمانی که برای تجارت اختصاص داده اید بستگی خواهد داشت. درآمد حاصل از املاک اجاره ای متفاوت از درآمد حاصل از فروش محصول یا بازاریابی وابسته مالیات می شود.
از آنجا که روش های زیادی برای کسب درآمد غیرفعال وجود دارد ، ممکن است بخواهید با یک متخصص مالیات مشورت کنید تا درباره شرایط خاص خود بیشتر بدانید. آنها همچنین می توانند اطلاعات بیشتری در مورد ثبت اسناد و مدارک مورد نیاز شما در هنگام ارائه برگه ارائه دهند.
به طور خلاصه
جریان های غیرفعال درآمد می توانند پس انداز ، اهداف سرمایه گذاری و از دست دادن شغل غیر منتظره را تقویت کنند. چه کسی نمی خواهد بدون نیاز به یک روز کاری هشت ساعته درآمد کسب کند؟
خبر خوب این است که گزینه های زیادی برای شروع ایجاد یک درآمد غیرفعال فراتر از آنچه در بالا توضیح داده ام ، وجود دارد. پیش از شروع دیدن بازده ، بیشتر آنها به زمان و انرژی اولیه احتیاج دارند که به ساخت آنها اختصاص یابد.
این ایده ها را کاوش کنید ، و می توانید در حالی که می خوابید در کمترین زمان در راه کسب درآمد باشید.

متن اصلی

ثبت نظر برای این مقاله بسته است!

عناوین اصلی